Listopad 15 2019 23:08:44
Nawigacja
PowitanieKORGO TV - INTERNETOWA TELEWIZJA KRAINY ŁAGODNOŚCIkamera korgotv

Zamiarem naszego zespołu jest propagowanie współczesnej poezji polskiej w różnych jej odsłonach.
Zapraszamy do oglądania materiałów video prezentujących twórców i ich dzieła, wiersze i piosenkę poetycką w interpretacji znanych i mniej znanych.
Mamy nadzieję, że dla wielu miłośników poezji i piosenki poetyckiej będzie to okazja do bliższego poznania autorów i wykonawców ulubionych utworów.
Chcemy tu prezentować również wywiady oraz reportaże.
Zapraszamy do współpracy. Oczekujemy na sugestie, informacje o imprezach które warto pokazać oraz materiały video które będziemy prezentować w naszym serwisie.
Na chwilę obecną nie wszystkie funkcje serwisu zostały uruchomione, będziemy je uruchamiać systematycznie.
W najbliższym czasie uruchomiona zostanie opcja rejestracji w serwisie. Zarejestrowany użytkownik będzie miał możliwość komentowania materiałów i uczestnictwa w forum.
Zapraszamy do częstych odwiedzin naszego serwisu oraz serwisu Poezja Polska.


NOWOŚCI W SERWISIE


NOWOŚCI W SERWISIE


Po reaktywacji postanowiliśmy w pierwszej kolejności udostępnić nagrania archiwalne z poprzedniej wersji serwisu. Aktualnie dostępne są archiwalne wydania Internetowego Magazynu Kulturalnego IMAK publikowane w latach 2010 do 2013.
Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych materiałów i rozważamy kontynuację formatów które cieszyły się zainteresowaniem.
Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą przy tworzeniu serwisu. Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu, czekamy na sugestie i uwagi.
Zespół KORGO TVLogowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
750 unikalne wizyty